Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
سیاستمدار آلمانی، اعضای دولت این کشور را «خوک» خطاب کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
یک نشریه آلمانی نوشت که یکی از اعضای حزب افراط‌گرای آلترناتیو برای آلمان در ایمیلی اعضای دولت این کشور را خوک خطاب کرده است.

به گزارش تابش کوثر، سیاستمدار آلمانی از حزب افراط‌گرای آلترناتیو برای آلمان (AfD)، در ایمیلی اعضای دولت آلمان را خوک خطاب کرده است.

«آلیس ویدل» در ایمیلی نوشته است که آلمان پر از اعراب و اقلیت «سینتی و روما» شده است.  نسخه روزهای یکشنبه روزنامه آلمانی «ولت» موسوم به «ولت‌آم‌زونتاگ» نوشت که به تعدادی ایمیل ویدل دسترسی پیدا کرده است که در سال 2013 فرستاده شده‌اند و دارای محتوای افراط‌گرایانه بوده‌اند. ایمیل یاد شده مربوط به 24 فوریه 2013 است و بر طبق گزارش ولت دلیل نفرت ویدل از خارجی‌هایی مانند اعراب و .. این است که این افراد به صورت ساختار یافته جامعه را خراب می‌کنند و از آنها به عنوان دشمنان قانون‌اساسی یاد کرده است.

در این ایمیل از سیاستمداران عضو دولت آلمان به عنوان خوک‌هایی یاد شده که هیچ‌چیزی نیستند مگر عروسک‌هایی در اختیار هم‌پیمانان جنگ جهانی دوم و دولت مرکل تلاش می‌کند تا جمعیت مردم آلمان را کم کند.

در متن نامه از عبارات خاصی که تندروهای افراطی به کار می‌برند و مربوط به دوران نازی‌ها می‌شود، استفاده شده است.

پیش از اینکه محتوای این ایمیل منتشر شود، ویدل تلاش کرد تا مانع از چاپ شدن این مطلب شود. وکیل ویدل هم ارتباط چنین مطالبی به موکلش را رد کرده است.

حزب آلترناتیو آلمان دارای دیدگاه‌های افراطی است و به شدت با ورود پناهجویان و سیاست‌ درهای باز مرکل مخالف است. در صورتی که این گزارش حقیقت داشته باشد، لطمه فراوانی به وجهه ویدل به عنوان فردی متعادل از حزب تندروی آلترناتیو برای آلمان خواهد بود.

منبع: فارس
ی/600

کد مطلب: 63446
 


 
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
۷ شوّال ۱۴۳۹
21 June 2018