Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
شکست خانگی رئال در لیگ قهرمانان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۶
تیم فوتبال رئال‌مادرید در غیاب «سرخیو راموس» در دیدار خانگی مقابل شاختاردونتسک با شکست دور از انتظار سه بر دو مواجه شد.
شکست خانگی رئال در لیگ قهرمانان
به گزارش تابش کوثر، چهارشنبه شب در ادامه هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان ازوپا، ۲ دیدار برگزار شد که از گروه دوم، رئال‌مادرید پرافتخارترین تیم این مسابقات در خانه خود مقابل شاختاردونتسک اوکراین با شکست دور از انتظار ۳ بر ۲ روبرو شد.

«سرخیو راموس» مدافع باتجربه و کاپیتان رئال به دلیل مصدومیت غایب بود و همین امر موجب شد تا میزبان در فاز تدافعی، عملکرد بسیار ضعیفی داشته باشد.

در حالی‌که بازی با میدان‌داری شاگردان «زین‌الدین زیدان» آغاز شد اما شاختار که روش تدافعی را در دستور کار داشت در ضدحملات بسیار خطرناک نشان می‌داد.

در دقیقه ۲۹ «سالمون» با حرکتی انفرادی، دفاع رئال را بهم ریخت و توپ را به «تیته» رساند تا او با ضربه‌ای حساب شده گل نخست را به ارمغان آورد.

در دقیقه ۳۲ حرکت بازیکنان میهمان از جناح چپ و شوت «تیته» با واکنش ناقص «تیبو کورتوا» همراه شد اما در برگشت «رافائل واران» مدافع فرانسوی به اشتباه دروازه خودی را گشود.

کولاک نماینده اوکراین ادامه داشت و در دقیقه ۴۲ کار عالی و هماهنگ بازیکنان شاختار موجب شد تا «مانور سالمون» سومین گل شاختار را درون دروازه کهکشانی‌ها جای دهد.

زیدان که نتیجه را از دست رفته می‌دید در ابتدای نیمه دوم، «کریم بنزما» را به جای «رودریگو» وارد میدان کرد تا شاید این مهاجم باتجربه، گره‌گشا باشد.

در دقیقه ۵۳ «لوکا مودریچ» با شوتی تماشایی از پشت محوطه جریمه، توپ را به تور دروازه شاختار دوخت تا رئال امیدوار شود.

در دقیقه ۵۸، «وینیسیوس» که تنها ثانیه‌هایی از حضورش در میدان می‌گذشت پشت مدافعان میهمان صاحب توپ شد و گل دوم رئال را به نام خود ثبت کرد.

«تیته» مهاجم برزیلی تیم شاختار در دقیقه ۶۳ و در مصاف تک به تک با «کورتوا» با بی‌دقتی نتوانست گلزنی کند.

حملات رئال ادامه یافت و در دقیقه ۹۲ ضربه «والورده» پس از برخورد به بازیکنان حریف با واکنش ضعیف دروازه‌بان شاختار همراه شد و درون دروازه جای گرفت، اما با استفاده از کمک داور ویدئویی، این گل آفساید اعلام شد تا رئال مادرید این دیدار خانگی را با شکستی دور از انتظار به اتمام برساند.

در دیگر بازی و از گروه نخست تیم سالزبورگ اتریش در دیدار خانگی برابر لوکوموتیو مسکو از روسیه به تساوی دو بر دو بسنده کرد.

منبع: ایرنا
کد مطلب: 111480
 


 
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
۱۰ ربيع الثانی ۱۴۴۲
25 November 2020