Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
امروز ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد؟ +جدول
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۱
شاخص کل بورس در ادامه روند افزایشی خود در روزهای اخیر، با رشد بیش از ۴۸ هزار واحدی معادل ۳.۷۴ درصد، دوباره به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی بازگشت.
امروز ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد؟ +جدول
به گزارش تابش کوثر، بورس پس از رسیدن به کف ۱.۲ میلیون واحدی، روند صعودی تدریجی و آرامی را در پیش گرفته و طی ۶ روز متوالی روند مثبتی داشته است.

بورس اوراق بهادار تهران که این هفته روند رو به رشد را در پیش گرفته، امروز هم رو به افزایش بود، به گونه‌ای که شاخص کل در پایان معاملات امروز با افزایش ۴۸ هزار و ۴۵۵ واحد به رقم یک میلیون و ۳۴۵ هزار و ۴۰۲ واحد رسید. امروز همچنین شاخص کل بورس با معیار هموزن با افزایش ۶ هزار و ۶۹۶ واحد به رقم ۳۸۱ هزار و ۳۶۶ واحد رسید.

نمادهای فارس، فولاد، فملی، شستا، کگل، تاپیکو و خودرو از تاثیرگذاران مثبت امروز شاخص بودند.

نمادهای خودرو، غزر، امین، سیتا، آبادا، کاما و ثبهساز از پرتراکنش های امروز بازار سرمایه بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

به جز «وتجارت» و «حپترو» که متوقفند و نمادهای «بنیرو» و «لکما» منفی بودند، دیگر نمادها در بازه مثبت معاملات خود را به پایان رساندند.

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران چهارشنبه ۲۸ آبان ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش  ۴۰۸ هزار و ۷۷۲ تومانی معادل ۴ درصد نسبت به روز قبل مواجه شد و به ۱۰ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۷۷۲ تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۲۶۳ تومان رسیده است.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با رشدی ۰.۶۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۹ هزار و ۲۹۷ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون ۸۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با درصد رشد ۰.۷۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل به ۱۹ هزار و ۳۰۷ تومان افزایش یافت.

کد مطلب: 112038
 


 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
۱۵ جمادى الثانی ۱۴۴۲
28 January 2021