Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
نمایشگاه شهر هوشمند و جشنواره نمانام های روستایی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴
معاون وزیر کشور از برگزاری سومین نمایشگاه شهرهوشمند و نخستین جشنواره نمانام های روستایی طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیر در مصلی امام خمینی خبر داد.
نمایشگاه شهر هوشمند و جشنواره نمانام های روستایی
به گزارش تابش کوثر، این دو نمایشگاه در ۱۶ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی با حضور ۲۳۵ شرکت دانش بنیان و استارتاپ و چهار شهرداری در بخش شهر هوشمند و ۲۰ استانداری در بخش نمانام‌های روستایی برگزار می‌شود. جمالی نژاد گفت: سومین نمایشگاه شهر هوشمند با هدف تبیین ابعاد مختلف شهر هوشمند و هوشمندسازی در شهر‌ها و ارائه دستاورد‌های ۲۳۵ سازمان و شرکت دانش بنیان برگزار می‌شود. در روز‌های برگزاری این نمایشگاه، سخنرانی‌های علمی و تخصصی و کارگاه‌های آموزشی در زمینه معرفی و تشریح ابعاد مختلف هوشمندسازی و ویژگی‌های شهر‌های هوشمند با حضور استادان و صاحب نظران داخلی و خارجی برگزار و چندین سامانه و محصول جدید نیز رونمایی می‌شود.

به گفته رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، نخستین جشنواره نمانام‌های (برند) روستایی با حضور جمعی از شرکت‌های دانش بنیان و کار آفرینان برتر روستایی و محصولات نمانام روستایی برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این جشنواره معرفی محصولات نمانام روستایی در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی، معرفی محصولات و مناطق روستایی، معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه نمانام‌های روستایی و آشنایی و هماهنگی شرکت‌ها، سرمایه گزاران و صاحبان نمانام‌ها است.ب/110


منبع:خبرگزاری صدا و سیما
کد مطلب: 127041
 


 
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
۱۶ محرّم ۱۴۴۴
14 August 2022