Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
سد رزه؛ پتانسیلی بالقوه برای ‌درمیان‌
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی سد رزه را یک پتانسیل بالقوه برای منطقه و مردم آن دانست.
سد رزه؛ پتانسیلی بالقوه برای ‌درمیان‌
‌به گزارش تابش کوثر، هاشم ولی‌پور مطلق، روز گذشته(سوم آبان‌ماه)، در جلسه بررسی راهکارهای واگذاری اراضی و نظام بهره‌برداری در این اراضی در سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان درمیان، اظهار کرد: باید با استفاده از زیر ساخت‌های تکمیل شده و با محوریت شرکت تشکیل شده از بسیجیان و ایثارگران منطقه، سد رزه را به بالفعل تبدیل کرد.

 
وی حساسیت و مشارکت بیشتر سهامداران شرکت را خواستار شد و افزود: در راستای فراهم کردن امکان شروع فعالیت کشت و کار در این اراضی لزوم تکمیل سهام اعضاء ضروری است.

 
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی بیان‌ کرد: همچنین افرادی که توان مالی فعلی برای تکمیل سهام را ندارند، می‌توان برای دریافت وام قرض‌الحسنه معرفی کرد.

 
در ابن جلسه، با توجه به آماده‌سازی زیرساخت‌های اراضی در حال واگذاری ظفرپایاب سدرزه باحضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، معاونت سازمان تعاون روستایی استان، نمایندگان وتعدادی ازسهام‌داران شرکت ظفرپایاب سدرزه راهکارهای واگذاری اراضی و نظام بهره‌برداری دراین اراضی مورد بررسی قرارگرفت.

 
همچنین تکمیل سهام اعضاء تا سقف مصوب مجمع شرکت، عضوگیری اعضاء جدید با اولویت (اهالی روستای رزه، مورتیغ و ذکری) و ترمیم سهامدارانی که مایل به افزایش سهام نبوده و متقاضی خروج هستند، مورد تاکید و تصویب قرارگرفت.
منبع: ایسنا
ش.4444
کد مطلب: 66613
 


 
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
۱۱ جمادى الأول ۱۴۴۰
17 January 2019