Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
طرح پلاک ایمن در تهران مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد/فوت ۲ آتش نشان بر اثر کرونا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱
داوری گفت: بحث پلاکهای ایمن در شهر تهران مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد و از هفتم مهر ماه سال جاری اجرایی خواهد شد
طرح پلاک ایمن در تهران مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد/فوت ۲ آتش نشان بر اثر کرونا
به گزارش تابش کوثر، مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتش نشانی، اظهار کرد: شهرداری تهران طبق جلساتی که در ستاد مقابله با کرونا داشت، مقرر شد برخی از پایگاههای شهرداری با هماهنگی وزارت بهداشت برای انجام واکسیناسیون عمومی مردم مورد استفاده قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: در مجموع ۲۶ پایگاه از طرف شهرداری تهران به امر واکسیناسیون عمومی مردم پایتخت اختصاص پیدا کرد که ۲ پایگاه آن به طور کلی توسط سازمان آتش نشانی مدیریت می‌شود و خدمات مربوط به واکسیناسیون عمومی را به مردم ارائه می‌دهد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی یادآور شد: در دو ایستگاه ۲۳ آتش نشانی واقع در مجیدیه شمالی و ایستگاه ۱۳۱ واقع در محدوده سوهانک، خدمات واکسیناسیون عمومی در دو شیفت صبح و عصر از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب به مردم ارائه می‌شود و با وجود اینکه آتش نشانی می‌تواند مراکز بیشتری را به واکسیناسیون اختصاص بدهد اما تصمیم گیرنده نهایی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود.

داوری خاطرنشان کرد: روزانه در هر یک از پایگاههای واکسیناسیون سازمان آتش نشانی شهر تهران ۲ هزار دُز واکسن به مراجعین تزریق می‌شود.

وی اضافه کرد: بحث پلاک ایمن در شهر تهران مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد و از هفتم مهر ماه سال جاری اجرایی خواهد شد و شهروندان تهرانی می‌توانند با مراجعه به سامانه مربوطه یک بازرسی سریع از محیط اطراف خود در خصوص خطرات آتش سوزی داشته باشند.


ویژه برنامه‌های سازمان آتش نشانی برای روز آتش نشان!

مدیر عامل سازمان آتش نشانی همچنین گفت: مردم می‌توانند درخواست بازدید از منزل را از سازمان آتش نشانی را به صورت داوطلبانه مطرح کنند و توصیه نامه سازمان آتش نشانی در ادامه بازدید به مردم تقدیم می‌شود.

داوری خاطرنشان کرد: طبق روال هر سال به مناسبت روز آتش نشان و چند روز قبل و بعد از آن مراسم خاصی را برای آتش نشان‌ها در نظر گرفته ایم و این مراسم با محوریت موضوع خود آتش نشان‌ها که قشر زحمتکش و فداکاری هستند، باشد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر همه پرسنل سازمان آتش نشانی در شهر تهران هر دو دُز واکسن کرونای خود را دریافت کرده‌اند و خانواده آن‌ها نیز مثل سایر مردم در حال دریافت واکسن هستند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی گفت: متاسفانه در ۱۸ ماه اخیر ۲ تن از پرسنل سازمان آتش نشانی شهر تهران بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا فوت کردند. ب/۱۱۰


منبع: خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 119346
 


 
پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
۲۲ ربيع الأول ۱۴۴۳
28 October 2021