Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
فرد هتاک به آمر به معروف در رشت دستگیر شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۹
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت از دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف در این شهر خبر داد و گفت: سپاه حمایت های لازم را از آمران به معروف و ناهیان از منکر انجام خواهد داد.
فرد هتاک به آمر به معروف در رشت دستگیر شد
به گزارش تابش کوثر، سید اکبر قاسمی شامگاه یکشنبه در این باره به خبرنگاران با اشاره به توجه به امر به معروف و نهی از منکر در قرآن، گفت: یکی از راه‌های مقابله با توطئه‌های دشمنان، راهنمایی و هدایت و افزایش آگاهی و بصیرت آحاد جامعه است.

وی با بیان اینکه یکی از مقوله‌هایی که نیروهای امنیتی و حفاظتی به آن توجه و رصد می‌کنند بی توجهی به قوانین و شئونات اسلامی است، گفت: با هر گونه هنجارشکنی برخورد قاطع خواهد شد.

سرهنگ قاسمی به جنگ نرم دشمن و گسترش و بهره گیری از شبکه‌های ماهواره‌ای از سوی دشمنان اشاره کرد و افزود: گسترش فضای مجازی زمینه را برای ورود فرهنگ بیگانه توسط هنجارشکنان به جامعه فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه ترویج سگ گردانی به عنوان یک فرهنگ غربی، تصریح کرد: متأسفانه طی روزهای گذشته فردی هتاک به بانوی آمر به معروف به واسطه انجام وظیفه دینی و شرعی خود در یکی از پارک‌های شهر رشت هتاکی کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با تأکید بر اینکه حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از سوی سپاه، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته این فرد هتاک توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت شناسایی و دستگیر شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 111542
 


 
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
۹ ربيع الثانی ۱۴۴۲
24 November 2020