Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون دانشگاه پیام نور
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون برای مقطع کارشناسی این دانشگاه از امروز (شنبه) آغاز و علاقه‌مندان باید با مراجعه به سامانه سازمان سنجش کارهای خود را پیگیری و نهایی کنند.

به گزارش تابش کوثر؛محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور گفت: تمام علاقمندان به تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور می توانند از امروز (شنبه) در تکمیل ظرفیت بدون آزمون برای مقطع کارشناسی شرکت کنند.

وی افزود: تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور در سامانه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور چند روز گذشته درباره تعیین تکلیف ثبت نام داوطلبان بدون آزمون در این دانشگاه گفت: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با بخش‌های ذیربط وزارت علوم و موافقت‌های دریافت شده، مسائل و مشکلات ثبت نام داوطلبان بدون آزمون در دانشگاه پیام نور رفع شده است و این دانشگاه به زودی کار ثبت‌نام این افراد را در موضوع تکمیل ظرفیت آغاز خواهد کرد که شامل داوطلبانی است که با مدرک تحصیلی تقاضای تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارند. 

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان دانشجو شدن در دانشگاه پیام نور می‌تواند برای ثبت‌نام بدون آزمون در این دانشگاه کارهای خود را انجام دهند. 

رئیس دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد:‌ این ثبت نام صرفا ویژه داوطلبانی است که با سوابق تحصیلی می‌توانند کارهای خود را برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور انجام دهند، ولی در بحث تکمیل ظرفیت ثبت‌نام از داوطلبان رشته‌های با آزمون نه تنها این موضوع برای دانشگاه پیام نور بلکه برای دیگر دانشگاه‌ها هم فراهم نشده است.
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 88302
 


 
يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
۲۱ رمضان ۱۴۴۰
26 May 2019