Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
شرور خطرناک اردبیل به دام افتاد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵
شرور خطرناک و سابقه‌دار که با رفتارهای مجرمانه نظیر تیراندازی با سلاح‌ گرم، قمه‌کشی، درگیری با مردم، سلب امنیت و و درگیری با ماموران انتظامی اقدام به سلب آرامش عمومی در اردبیل کرده بود دستگیر شد.
به گزارش تابش کوثر ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: فرد شروری که رفتار شرورانه متعددی از قبیل تیراندازی با سلاح‌ گرم، قمه‌کشی، درگیری با مردم، سلب امنیت و آرامش و درگیری با ماموران انتظامی داشته است با تلاش‌ها و هماهنگی‌های انجام شده دستگاه انتظامی و قضایی دستگیر شد.

وی افزود: این فرد که در دو ماه اخیر به چنین اقداماتی دست زده متواری بوده که در این مدت با کار فنی و اطلاعاتی و رصد دقیق این شخص مخفیگاه وی شناسایی شد و با عملیات هماهنگ غافلگیرانه بامداد دیشب دستگیر شد.

عتباتی با بیان اینکه این شرور خطرناک و سابقه‌دار در راستای اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش و ارتقای امنیت اجتماعی در اردبیل دستگیر شد، گفت:‌ دادستانی اردبیل با همکاری نیروی انتظامی به ویژه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی طرح مبارزه با اراذل و اوباش و ارتقای امنیت اجتماعی را در دستور کار قرار داده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: در راستای این طرح با افراد متعددی که با رفتارهای مجرمانه خود اقدام به سلب امنیت و آرامش شهروندان و بر هم زدن نظم و امنیت شه ک رده بودند برخوردهای جدی انجام دادیم.

وی با هشدار به اخلالگران نظم و امنیت عمومی در اردبیل بیان کرد:‌ کسانی که می‌خواهند با رفتارهای شرورانه و مجرمانه سبب سلب آرامش و امنیت شهروندان شوند دستگاه قضایی به جد و با قاطعیت با این افراد برخورد خواهد کرد و هیچ گونه مماشات و چشمپوشی در مورد جرائم آنها انجام نمی‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار کرد:‌ مجازات‌های سنگینی در انتظار این افراد است به طوری که علاوه بر مجازات‌های سنگین حبس و برخوردهای کیفری به طور قطع به عنوان مجازات تکمیلی منع اقامت برای این افراد در دارلارشاد اردبیل که شهری مذهبی بوده خواهیم گرفت.

منبع: تسنیم
ک/555
کد مطلب: 59142
 


 
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
۷ شوّال ۱۴۳۹
21 June 2018