Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
استقلال ایران - الهلال عربستان؛ در انتظار بازگشت طلایی به آسیا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱
تیم فوتبال استقلال ایران در سومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در قطر میزبان تیم الهلال عربستان است.
به گزارش تابش کوثر؛تیم فوتبال استقلال ایران دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ در قطر میزبان تیم الهلال عربستان خواهد بود. آبی‌پوشان در سال جدید هنوز بردی نداشته‌اند. شاگردان شفر با وجود بازی خوب و تماشاگرپسند مقابل پرسپولیس سه امتیاز بازی را به حریف سنتی خود دادند و بعد از آن باخت هم دچار مشکلات حاشیه‌ای زیادی شدند. استقلال مقابل سایپا هم به یک مساوی قناعت کرد تا با این وضعیت آبی‌پوشان در سال جدید به مصاف اولین حریف آسیایی‌ بروند که اتفاقا یکی از قدرتمندترین‌ تیم‌های لیگ قهرمانان است.

استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از دو مسابقه فقط یک امتیاز گرفته و در انتهای جدول گروه C قرار دارد با این حال اگر فوتبال روی خوشش را به استقلال نشان بدهد آبی‌پوشان ایرانی می‌توانند با یک بازگشت طلایی دوباره در آسیا قد علم کنند و حتی در لیگ برتر ایران هم شرایط خود را بهبود ببخشند. دوشنبه‌شب همه فوتبالدوستان ایرانی در انتظار بازگشت طلایی شاگردان شفر هستند و امیدوارند استقلال با یک برد خوب مقابل الهلال ۵ امتیازی شوند به صعود از گروه مرگ امیدوار.

الهلال عربستان هفته گذشته صدر جدول لیگ عربستان را از دست داد البته این تیم عربستانی حریف دشواری برای استقلال خواهد بود. شفر هم برای حفظ موقعیت خود در استقلال به دنبال برد است. وریا غفوری در بازی‌های گذشته استقلال به دلیل مصدومیت غایب بود و باید دید به این بازی می‌رسد یا نه. همه منتظر معجزه‌ای دوباره در فوتبال ایران و آسیا هستیم معجزه زندگی آبی پوشان ایران در گروه مرگ لیگ قهرمانان.

جدول گروه C

۱- الهلال عربستان ۶ امتیاز

۲- الدحیل قطر ۳ امتیاز

۳- العین امارات ۳ امتیاز

۴- استقلال ایران یک امتیاز

منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 95269
 


 
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸
۱۶ ذی‌القعده ۱۴۴۰
19 July 2019