Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
مانور بزرگ و بی نظیر سیاسی/ عملیاتی که منجر به آغاز پیروزی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین مانور بزرگ سیاسی است، گفت: شکست حصر آبادان به فرمان امام انجام گرفت و اولین عملیات بزرگ و آغاز پیروزی بود.
مانور بزرگ و بی نظیر سیاسی/ عملیاتی که منجر به آغاز پیروزی شد
به گزارش تابش کوثر، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت: برخی از دوستان از اعضای شورا فرصت و سعادتی نصیب‌شان شد که در برنامه اربعین حضور یابند ان‌شاءالله سال‌های آینده نیز ما هم این توفیق را پیدا خواهیم کرد.
وی افزود: راهپیمایی اربعین یک مانور سیاسی و بزرگ در دنیا است و بر این اساس خیلی‌ها علیه آن صحبت و مسائل مختلفی را بیان می‌کنند. رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه راهپیمایی اربعین طلیعه ظهور امام زمان (عج) است گفت: امام زمان وقتی که ظهور کنند خودشان را به نام فرزند حسین معرفی می‌کنند لذا این نشان می‌دهد زیارت حسین و موضوع عاشورا مسأله مهمی بوده، است و خواهد بود و ان‌شاءاالله زیارت همه زوار مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و ما هم درک این زیارت را داشته باشیم.
چمران با اشاره به اینکه امروز در صحن شورا از سردار فدوی جانشین فرمانده سپاه دعوت شده است گفت: قرار است ایشان در مورد موضوع دفاع مقدس صحبت‌هایی داشته باشند لذا من چندان به این قضیه نمی‌پردازم ولی مردان بزرگی دفاع مقدس را اداره کردند و سبب شد امروز موقعیت خودمان را در جهان پیدا کنیم و تثبیت شود.
وی گفت: 5 مهر روز شکست حصر آبادان و انجام عملیات ثامن‌الائمه است که از برنامه‌های دفاع مقدس و آغاز حرکت موفقیت‌آمیز ما بوده است. رئیس شورای شهر تهران گفت: شکست حصر آبادان به فرمان امام انجام گرفت و اولین عملیات بزرگ و آغاز پیروزی بود.
چمران گفت: 7 مهر روز آتش‌نشانی و ایمنی است که این روز را به همه آتش‌نشانان تبریک می‌گویم این عزیزان افرادی هستند که در طول سالیان اثبات کردند که جان خودشان را برای دیگران فدا می‌کنند و همیشه آماده همکاری هستند.
انتهای پیام/133/1
منبع:فارس
کد مطلب: 119390
 


 
جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰
۲۳ ربيع الأول ۱۴۴۳
29 October 2021