Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
استاندار ایلام: موکب‌های خسروی به مهران آمدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
استاندار ایلام با اشاره به اینکه امسال روان‌ترین تردد زائران را در مرز مهران داشتیم، گفت: تعداد زیادی از موکب‌های مرز خسروی به کمک ما در مرز مهران آمده‌اند.
به گزارش تابش کوثر، قاسم سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه امسال روان ترین سال تردد زائران اربعین در مرز مهران بود، اظهار داشت: ازدحام جمعیت کاملا کنترل و مدیریت شد و دقیقا به تعدادی که باید حضور پیدا می کردند راهنمایی و جهت دهی شدند.

وی با بیان اینکه گیت های خروجی بیشتری اضافه شد و همین امر روند تردد را آرام کرد، تصریح کرد: موکب ها نیز با امکانات بسیار خوبی در اختیار زوار بودند؛ نیروهای امنیتی و انتظامی در سطح وسیعی حضور داشتند و زوار را هدایت می کردند.

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه در پشت گیت ها لایه هایی پیش بینی شده بود تا زائران غیرقانونی و غیرمجاز جداسازی شوند، افزود: تعداد کمی هم از مبادی غیرمجاز می خواستند حرکت کنند که مدیریت شدند.

سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه برای بازگشت زائران نیز یک مجموعه خوبی با همکاری سپاه، حج و زیارت، بخش خصوصی، مساجد، تکایا و مدارس فراهم شده و به اندازه کافی جا برای اسکان و استراحت زائران وجود دارد، ادامه داد: تعداد زیادی موکب از مرز خسروی به کمک ما در مرز مهران آمده اند و مجموعه بهداشت و درمان تمهیدات خوبی پیش بینی کرده و بعید است مشکلی پیش بیاید.

منبع: مهر

کد مطلب: 67369
 


 
 
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
۳ ربيع الثانی ۱۴۴۰
10 December 2018