Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
شناسایی سه تیم تروریستی در خوزستان و دستگیری 15 نفر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
وزیر اطلاعات از شناسایی سه تیم تروریستی در استان خوزستان و دستگیری 15 نفر در ارتباط با این موضوع خبر داد.
به گزارش تابش کوثر؛سید محمود علوی وزیر اطلاعات دقایقی پیش برای بررسی شرایط خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی وارد مرز شلمچه شد.

وی در بدو ورود به سمت مواکب رفت و با بازدید از موقعیت شهرستان امیدیه، نحوه خدمت‌رسانی به زائران اربعین را مورد ارزیابی قرار داد.

وزیر اطلاعات پس از بازدید از مواکب و موقعیت‌های حاضر در شلمچه از پایانه مسافربری دیدن خواهد کرد و یک نشست نیز با ستاد اربعین در این مرز برگزار می‌کند.

علوی حد فاصل مواکب ابتدای مسیر شلمچه را تا پایانه این مرز را پیاده‌روی کرد و از سایر مواکب نیز بازدید به عمل آورد.

حجت الاسلام سیدمحمود علوی صبح امروز در حاشیه بازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چند روز اخیر سه تیم تروریستی در خوزستان شناسایی و افرادشان که 15 نفر بودند دستگیر شدند.

وی ضمن عنوان این موضوع که ادعای بازداشت شدگان، قصد ایجاد اقدامات انتحاری و آسیب و به شهادت رساندن بخشی از زائران بود، عنوان کرد: آنان با نیت پاک زائران اباعبدالله و همت سربازان گمنام امام زمان دستگیر شدند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: به‌طور معمول هر ساله کار، تلاش و کوشش در جهت حوزه زیرساخت‌ها برای عبور آسان و راحت زائران در حوزه زیر ساختی در مرزها انجام می شود.

علوی یادآور شد: هر ساله از شرایط خدمت‌رسانی در مرزها بازدید می‌کنیم و شاهد پیشرفت در حوزه خدمات و زیر ساختی هستیم، البته طبیعی است که تا شرایط مطلوب فاصله داریم و همه بایستی تلاش کنیم تا امکانات بیشتر و بهتری فراهم کنیم.

وی با بیان این موضوع که مسیر سیدالشهداء راهی است که هر چه سختی آن بیشتر باشد اجر آن نیز بیشتر خواهد بود، تأکید کرد: به عنوان مسئولان و خدمت‌گزاران زائران و خادمان آنها باشیم و من از تمامی مسئولان استانی و شهرستان تشکر می‌کنم که در این مدت تمام تلاش خود را به‌کار گرفتند تا وضعیت زائران بهتر از پیش شود.

وزیر اطلاعات ضمن آرزوی بهبود هرساله ارائه خدمات به زائران حسینی و به‌کارگیری تلاش در این راستا، اشاره کرد: تمام تلاش آمریکا با همراهی صهیونیست و در رأس آن آل سعود بر این است که کشور ما را دچار مشکل کنند.

علوی ادامه داد: آنان بر روی جریان‌های  تجزیه‌طلب و تکفیری و تشویق آنان به انجام کارهای ضدبشری سرمایه‌گذاری می‌کنند، اما به حمد خدا از هر 100 اقدام امنیتی که در تلاش برای انجام آن بودند 99 اقدام آنان کشف و خنثی شده و این تعداد کشف شدن تیم‌های تروریستی در سطح دنیا و در سطح دستگاه‌های اطلاعاتی بی‌نظیر است.

وی ضمن تأکید بر این موضوع که کشورهایی مانند فرانسه از هر 10 اقدام تروریستی تنها توانسته اند 5 یا 6 فقره آن را کشف کنند، خاطرنشان کرد: سایر اقدامات تروریستی در این کشورها توسط تروریست‌ها عملیاتی شده است.

وزیر اطلاعات با تاکید بر آمادگی 100 درصدی سربازان گمنام امام زمان، بیان کرد: سربازان گمنام در این روزها شب و روز نمی‌شناسند و برای آرامش مردم به طور شبانه روزی کار و تلاش می‌کنند، آنها  آمادگی صد در صدی دارند که تمام کسانی که در تلاش برای انجام  اقدامات تروریستی هستند را سرکوب کنند.
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 88735
 


 
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۳ رجب ۱۴۴۰
20 March 2019