Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
پیروزی تیم ملی زنان ایران در نخستین دیدار دوستانه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰
تیم ملی والیبال زنان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در صربستان موفق به شکست نایب قهرمان لیگ برتر این کشور شد.
پیروزی تیم ملی زنان ایران در نخستین دیدار دوستانه
به گزارش تابش کوثر، تیم ملی والیبال زنان ایران ساعت ۲۲ شب گذشته (سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت) در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی صربستان به مصاف تیم ژوک آب نایب قهرمان لیگ برتر زنان این کشور رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داد.

شاگردان الساندرا کمپدلی که در دو ست ابتدایی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۸ نتیجه را به حریف واگذار کرده بودند در سه ست پایانی با نتیجه ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۹ بازی را به نفع خود به پایان رساندند.

در ست دوم مهسا کدخدا دچار پیچ خوردگی سطح یک در ناحیه مچ پا شد که خوشبختانه این مصدومیت زیاد جدی نیست.

تیم ملی والیبال زنان ایران از روز ۱۹ اردیبهشت تمرینات خود را با حضور ۱۶ بازیکن در اردوی برون مرزی صربستان آغاز کرده است و این تمرینات تا ۲۶ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

این تیم در ادامه اردوی برون مرزی خود دو دیدار دوستانه دیگر برگزار خواهد کرد که به ترتیب در روزهای جمعه و یکشنبه ۲۳ و ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

شبنم علیخانی، فرزانه زارعی، آیتک سلامت، پوران زارع، زهرا کریمی، هانیه محتشمی‌پور، تهمینه درگزنی، مهسا صابری، مهسا کدخدا، الهه پورصالح، محدثه مشتاقی، هاله متقیان، مائده برهانی، سمانه سیاوشی، فاطمه امینی و مریم حبیبی بازیکنان حاضر در این اردو هستند.

صدیقه اسلامی (سرپرست)، الساندرا کمپدلی (سرمربی)، فاطمه رشیدی (مربی)، نوید مشجری (مشاور فنی)، زینب گیوه (مربی بدنساز) و نرگس عهدنو (تراپیست) اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال زنان در این اردو را تشکیل می‌دهند.ب/110منبع:فاس
کد مطلب: 125564
 


 
يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱
۴ ذی‌الحجه ۱۴۴۳
3 July 2022