Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
تاج: مبلغ قرارداد سرمربی جدید تیم ملی محرمانه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه مبلغ قرارداد محرمانه است، گفت: بند‌های قرارداد ویلموتس دو برابر قرارداد کی روش است.
تاج: مبلغ قرارداد سرمربی جدید تیم ملی محرمانه است
به گزارش تابش کوثر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز پنج‌شنبه ۲ خرداد ۹۸ در سفر به شهرکرد، از آغاز بکار مارک ویلموتس مربی بلژیکی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از دوشنبه هفته آینده خبر داد.

وی افزود: شرایط انتقال پول و نحوه اقامت این مربی در ایران با سفر به بلژیک و برگزاری دو نشست پنج ساعته و امضای قرارداد مورد بررسی قرار گرفت.

تاج اضافه کرد: احراز سلامت این مربی بلژیکی ۵۰ ساله، از لحاظ پزشکی از جمله قلب، ریه و کبد انجام شده است.

وی با بیان اینکه مبلغ قرارداد محرمانه است ادامه داد: بند‌های قرارداد ویلموتس دو برابر قرارداد کی روش است و تمام سفر‌ها و اعزام‌های وی با دستور فدراسیون انجام خواهد شد.

تاج اظهار داشت: قرارداد ویلموتس سه ساله و تا پایان جام جهانی  2022 است و بیشتر دستیاران کی روش حذف می‌شوند به طوری که از ۱۱ دستیار تنها سه دستیار باقی خواهد ماند.

به گفته وی، تا اندازه‌ای این دستیاران را فدراسیون به سرمربی معرفی کرده، اما در نهایت ویلموتس تا پنجم خرداد دستیاران خود را معرفی می کند.

تاج ادامه داد:یکی دیگر از برنامه‌های ویلموتس، نظارت بر تیم‌های پایه است که به صورت ' سوپروایرز ' است.

وی گفت: در این قرارداد از سرمربی تیم ملی درخواست شده است از مصاحبه درباره تیم‌های دیگر پرهیز شود که در گذشته به شدت باعث رنجش شده و مشکلاتی برای فوتبال کشور ایجاد کرد.

تاج، در پاسخ به این سوال که مارک ویلموتس سرمربی پروازی است، گفت: سرمربی ایران پروازی نیست و خودش نیز پیشنهاد این گونه ندارد، او سرمربی جوانی است و با ارزیابی فدراسیون کارنامه موفقی دارد.

سرمربی تیم ملی گفت:با توجه به محدودیت‌های موجود در کشور، ورود یک سرمربی خوب برای تیم ملی یک نقطه قوت است، ولی برخی‌ها بی مهری می‌کنند.

وی، با رد برخی اظهار نظر‌ها پیرامون بیماری ویلموتس گفت: از همین الان اعلام می‌شود که سرمربی تیم ملی هیچ گونه بیماری کلیوی ندارد.

تاج در پاسخ به سوال برنامه‌های 'فیفا دی' تیم ملی فوتبال ایران با سرمربی جدید و کمبود ارز این فدراسیون نیز گفت: دولت در مجموع از دو و سه ماه پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، نتوانست به فدراسیون کمک کند و فدراسیون باید در این وضعیت کار کند.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: فدراسیون فوتبال در این شرایط که محدودیت‌های شدید بانکی در خارج از کشور وجود دارد برای تامین ارز و پول سرمربی اقدام کند که این وظیفه فدراسیون است.

وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران دو بازی فیفادی با سوریه و کره جنوبی برگزار می‌کند و در حال برنامه ریزی برای برگزاری بازی‌های بیشتر فیفا دی برای تیم ملی است.

به گفته وی، هیچ مدیریتی از فدراسیون فوتبال زمین نمانده است و فدراسیون برنامه ریزی خود را به خوبی ایجاد می‌کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 97113
 


 
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹
۱۷ ذی‌القعده ۱۴۴۱
8 July 2020