Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
طالقانی: محبت دوستان زیاد بود، کرونا گرفتم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴
رئیس پیشین فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه از بیمارستان مرخص شده است، گفت: از همه مردم عزیز می‌خواهم برای سلامت خودشان این روزها به جای دست دادن و تماس نزدیک به لبخند زدن از راه دور کفایت کنند.

به گزارش تابش کوثر؛محمدرضا طالقانی در مورد دلیل ابتلایش به کرونا اظهار داشت: مردم زیادی به من محبت دارند، با وجودی که از ماسک استفاده می‌کردم اما هر جا می‌رسیدم مرا در آغوش می‌گرفتند و هر چه می‌خواستم دست ندهم اما محبت دوستان زیاد بود. صبح و ظهر و شب از همه می‌خواستم که همدیگر را بغل نکنند و با هم دست ندهند اما فایده‌ای نداشت. دیدم همه جایم درد می‌کند، خیلی درد بدی بود. سرگیجه شدید داشتم. ریه‌ام درگیر شده بود، احساس می‌کردم درد عجیبی را تحمل می‌کنم. وقتی به پزشک مراجعه کردم، دستور بستری داد و 10-12 روزی در بیمارستان بودم و خوشبختانه حالا وضعیت بهتری دارم.

وی ادامه داد: دوران قرنطینه را در خانه ادامه می‌دهم و خوشبختانه دیگر اعضای خانواده‌ام به کرونا مبتلا نشده‌اند.

رئیس پیشین فدراسیون کشتی از مردم درخواست کرد که تمامی نکات بهداشتی در رابطه به کرونا را رعایت کنند و خاطرنشان کرد: شنیده‌ام حسین نوری هم به کرونا مبتلا شده، برای این قهرمان خوب‌مان آرزوی بهبود هر چه سریع‌تر دارم. من واقعا کرونا را شوخی گرفت بودم، فکر نمی‌کردم تا این حد سخت باشد. واقعا بیماری سختی است، از همه مردم عزیز کشورمان می‌خواهم ای مردم تو را به خدا این چند وقت همدیگر را در آغوش نگیرید به هم دست ندهید، از دور به هم لبخند بزنید. بیایید محبت‌های‌مان را نگه داریم برای روزی که دوباره همدیگر را در آغوش بگیریم. به هم لبخند بزنیم تا در کنار هم باشیم.
منبع:تسنیم
ر/111

کد مطلب: 108789
 


 
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
۱۸ ذی‌الحجه ۱۴۴۱
8 August 2020