Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
وضعیت ترافیکی تهران؛ شنبه، ۲۴ اردیبهشت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه‌های بابایی، همت، جلال، زین الدین، حکیم و آزادراه‌های نیایش و نواب و خیابان آزادی جزو پرترافیک‌ترین معابر صبحگاهی شهر تهران هستند.
وضعیت ترافیکی تهران؛ شنبه، ۲۴ اردیبهشت
به گزارش تابش کوثر، سرهنگ مجید رنجبر اظهار کرد: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای تردد‌ها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم که وضعیت ترافیکی امروز بدین صورت اعلام می‌گردد:

- بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می‌باشند.

- بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت و مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

- بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای حجم ترافیک می‌باشند.

- محدوده بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها، معابر، مقابل مدارس و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.ب/110منبع:خبرگزاری صدا و سیما
کد مطلب: 125618
 


 
يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱
۴ ذی‌الحجه ۱۴۴۳
3 July 2022