استخاره

حضرت آیت الله العظمی گرامی از مراجع عظام تقلید و از مبارزین بارز همراه امام خمینی (ره) در سرنگونی رژیم شاهنشاهی و پیروزی انقلاب اسلامی هستند که استخاره های ایشان شهرت زیادی دارد و همانطور که می دانید ایشان در دفتر قم بعد از نماز عصر و عشاء برای مراجعین استخاره می گیرند .


برای افرادی که در خارج از کشور هستند یا آن دسته از افراد که مقدور نیستند به شهرمقدس قم سفر کنند و برای سهولت امر بتوانند در شهر خود از حضرت آیت الله العظمی گرامی استخاره بگیرند تصمیم گرفتیم به حول و قوه الهی همزمان با خجسته میلاد با سعادت صدیقه طاهره حضرت زهرا سلام الله علیها سرویس استخاره رسانه الکترونیکی تابش کوثر راه اندازی کنیم.


با توجه به تعداد درخواست ها سعی می شود انشاء الله حداکثر تا سه روز بعد از درخواست شما عزیزان جواب استخاره به شماره تلفن همراهتان ارسال گردد.


نمونه ای از استخاره های معظم له:
-موفقیت ندارد ، لزومی هم ندارد ، مطلب از راه دیگر حل می شود
-بده با برنامه و روحیتان هیچ سازگاری ندارد و وضع معمولیتان بهتر است
-موفقیت ندارد اعتمادی هم به حرفهاشون نیست


لطفا قبل از ثبت درخواست استخاره ، گفتگوی خواندنی تابش کوثر با حضرت آیت الله العظمی گرامی درباره استخاره رابا کليک بر روی اينجا بخوانید.


فیلم استخاره گرفتن آیت الله العظمی گرامی برای محقق مسیحیبه علت  کسالت حضرت آیت الله گرامی سرویس استخاره برای همیشه تعطیل شد

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۱ شعبان ۱۴۴۵
21 February 2024